Kancelaria OPIF - Kancelaria Obsługi Prawnej i Finansowej
img

612-231-4549

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej oraz wykwalifikowani współpracownicy stanowią gwarancję wysokiej jakości usług świadczonych dla naszych Klientów.

Doradzając Klientom staramy się zawsze przekładać trudny język prawniczy na język biznesu, a nasze działania skoncentrowane są na optymalizacje kosztów proponowanych rozwiązań i usług prawnych.

img

734-429-3978

Kancelaria Obsługi Prawnej I Finansowej specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. W bieżącej działalności staramy się zawsze dawać wyraz wyznawanym przez nas wartościom uczciwości  i solidności. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie będą dla Państwa przydatne.
2295370048

img

(513) 823-5175

Każdy z nas żyje w określonej sytuacji rodzinnej, majątkowej i gospodarczej. Różnorodność tych sytuacji powoduje, że zagadnienie sukcesji i planowania spadkowego jest kwestią bardzo indywidualną i wymaga wielopłaszczyznowego podejścia do sprawy. By móc zobrazować złożoność zagadnień, zachęcamy do rozważenia kilku z podstawowych płaszczyzn obrazujących podstawowe problemy.


Referencje

Wyznacznikiem jakości naszych usług jest zadowolenie naszych klientów.

Masz pytanie? Napisz do nas